čtvrtek 8. října 2015

Online katalog firem, atlas firem, Martin Ertl, INFO

Dobrý den,

dnes se budu soustředit na vyhledávač pro Brno a okolí - katalog firem a odkazů, realitních inzercí, pracovních nabídek, obrázků a článků jménem Info-Brno.
S tímto vyhledávačem jsem se poprvé setkal, když se mi můj švagr 'chlubil' založením vlastních www stránek. Zaplatil webmastera aby mu stránky založil a dal do stavu, ve kterém mohl hrdě reprezentovat svoji firmu.
Jednoho krásného dne jsme se konverzací dostali na toto téma a on mi stránky prezentoval. Vypadaly pěkně, přehledně, moderně a  v tu chvíli jsem k nim nic neměl. O den později mě švagr volá s prosbou, jestli bych se na stránky nemohl podívat, že má nějaký problém s registrací a já mu samozřejmě chtěl vyhovět, tak jsem si sedl k notebooku, otevřel internetový vyhledávač a zjistil, že si nepamatuji přesnou webovku.
V tomto případě není nic jednoduššího než do vyhledávače napsat klíčová slova! Dobrá tedy. Napsal jsem klíčová slova, jenže..! Vyhledávač mi vygeneroval asi tisíc jiných firem než je ta kterou hledám! Začínám tedy rolovat, rolovat, a když jsem cca na osmé stránce, dochází mi elán a volám švagrovi.
''Šváro, je sice pěkný že máš fungl nový webovky, ale k čemu ti jsou když tě na nich nikdo nikdy nemůže najít!? S tím se přece musí něco udělat, vždyť ty máš být viděn! ''
No, asi po hodinové konverzaci jsme dospěli k závěru, že potřebujeme někoho, kdo je schopen  dostat stránky na prvotní pozice ve vyhledávačích.

A tak jsme se obrátili na Atlasfirem, která tyto služby nabízí a je na trhu slušnou řádku let. Vše jsme řešili s panem Martinem Ertlem (IČO: 70428255) - zástupcem této společnosti a po vyřízení administrace, faktur apod. vešla smlouva v platnost.. Já to od té chvíle nějak zvlášť neřešil, ale při další návštěvě švagra jsem slyšel jen chvalozpěvy ohledně návštěvnosti stránek. Nyní když zadám klíčová slova do vyhledávače jako je třeba Bing, Google, Info-brno mi jeho webové stránky vyskočí hned na první straně, takže jsou pěkně na očích lidem, kteří zrovna tuto firmu hledají.

Podle mě jsou pozice ve vyhledávačích velice důležité, rozhodují o tom, zda si zákazníka získáte nebo půjde ke konkurenci, což je rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem v podnikání. Navíc komu by se chtělo rolovat nespočet stránek když většina lidí klikne na první vyhovující odkaz, který mu zrovna vyskočí na obrazovce.související články:

Internetový katalog Atlas firem
PR články ano či ne
Placené články ve vyhledávačích
Martin Ertl - zkušenosti

21 komentářů:

 1. Online katalog firem je veliký přínos pro návštěvu našich www stránek

  OdpovědětVymazat
 2. veliká spokojenost, doporučuji

  OdpovědětVymazat
 3. Bez internetového katalogu firem bychom nedosáhli takové návštěvnosti webových stránek jako máme nyní.

  OdpovědětVymazat
 4. skoro 3x taková návštěvnost jak před vzájemnou spoluprací. Palec nahoru!

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji atlasu firem i panu Ertlovi za jejich služby, maximální spokojenost!

  OdpovědětVymazat
 6. Kolikrát jsem na internetu hledala nějaký pořádný vyhledávač s možností reklamy a možnosti placených pozic ve vyhledávači dokud jsem nenarazila na tento článek.. Začala jsem se zajímat blíž a za chvílu z toho byla spolupráce a musím říct, že jste mě velice mile překvapili! Jsem spokojená, našla jsem tu to co jsem hledala, děkuji a přeji hodně úspěchů do budoucna. Lucie V.

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji Infu za jejich služby a skvělý přístup!

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za skvělou spolupráci v tomto roce, doufám, že bude pokračovat i v těch následujících. Přeji Vám hodně úspěchů a děkuji za Vaše služby.

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělá nabídka, rozhodně zvážím spolupráci!! Děkuji

  OdpovědětVymazat
 10. Líbí se mi velmi kladný přístup zaměstnanců infa, jejich ceny i kvalita služeb. Jsem spokojen a nadále budu využívat jejich služeb.

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za kladné a rychlé vyřížení mojí žádosti. Kdyby byl každý jako Vy, hned by se líp pracovalo:)

  OdpovědětVymazat
 12. děkuji za skvělou spulupráci a přeji hodně úspěchů v následujícím roce!

  OdpovědětVymazat
 13. konečně solidní portál tvl

  OdpovědětVymazat
 14. Profesionální přístup pana Ertla mi několikrát pomohl k lepší návštěvnosti. Děkuji

  OdpovědětVymazat